Wattpad

8.14.0

4.7

37

Android cihazınızda milyonlarca ücretsiz kitap

6.3M

Bu uygulamayı oyla

Wattpad (Free books - Wattpad) Android tabletinizden ya da telefonunuzdan milyonlarca farklı kitabı indirip okumanızı sağlayan bir uygulamadır (bu şekilde tablet elbette tercih edilir).

Uygulama, 10 milyonun üzerinde ücretsiz kitaba sahip bir kütüphane ile karşımıza çıkar. En iyi bilim-kurgu, macera, romantik kitaplardan bazılarının sanal versiyonlarını bu kütüphanede bulabilirsiniz. Açlık Oyunları, Paulo Coelho'nun kısa hikayeleri ya da Margaret Atwood'un tüm çalışmaları indirebileceğiniz kitaplardan sadece bir kaçı.

Uygulama internete bağlı olmadan kitapları okumanıza izin verir. Aynı zamanda bir çok farklı seçenek arasından kendi okuma seçeneklerinizi de düzenlemenizi sağlar; yazı fonu ve diğer özellikler gibi.

En iyi tarafı Wattpad uygulamalarını eş zamanlayabilmeniz; böylece, tabletinizden, telefonunuzdan ve hatta websitesinin kendisinden bile okuma yapabilirsiniz.

WattPad kitap severler için çok ilgi çekici bir uygulama, milyonlarca kitabı ücretsiz istediğiniz zaman istediğin yerde okumanıza izin verir.
Uptodown X